VWD s.r.o.

BAZÉNYVyrábame vysoko kvalitné bazény z trvanlivého, stálofarebného a mrazuvzdorného polypropylénu, odolného proti ÚV žiareniu. Bazény vyrábame v hĺbke do 150 cm. Dĺžku, šírku a tvar je možné vyrobiť podľa požiadaviek zákazníka.

Novinkou bazénov je zosilnenie plášťa po celom obvode na 15 mm čím dosiahneme absolútnu pevnosť a stabilitu. Prednosťou našich bazénov je zároveň horný lem s presahom do bazéna, ktorý slúži ako vlnolam z vnútra bazéna a prekrytie okraja dlažby zvonku bazéna.

Bazény do rozmerov 10 x 4 m dodávame v celku, väčšie rozmery bazénov montujeme priamo u zákazníka. Bazén inštalujeme na vopred pripravenú dosku. So všetkými požiadavkami na stavebnú pripravenosť pre inštaláciu bazéna Vás oboznámi technik našej firmy. K bazénom dodávame kompletnú technológiu a príslušenstvo vrátane schodíkov, osvetlenia, ohrevu, filtračných zariadení, čerpadiel, čističov a chémie. Záruku poskytujeme 10 rokov na bazén a filtračnú jednotku Centabric.

Na požiadanie Vám bezplatne pomôžeme pri rozhodovaní o tvare, veľkosti, umiestnení a vybavení bazéna priamo u Vás, na mieste budúcej realizácie. Súčasne Vám poskytneme kompletné informácie o prevádzke bazéna a nákladoch na jeho prevádzku.

V prípade, že vám čas umožní návštevu v našej firme, poskytneme Vám všetky informácie o bazénoch a bazénovej technológii, vrátane ukážky inštalovaných, funkčných bazénov. Zároveň Vám spracujeme presnú cenovú kalkuláciu a projekt stavebnej pripravenosti.