VWD s.r.o.

INFRASAUNY


Spoločnosť VWD, s.r.o.

VWD, s.r.o., je prémiovým výrobcom sáun na Slovensku. Máme vytvorený vlastný systém kvality saunovej výroby na základe dlhoročných skúseností, množstva vyrobených a namontovaných wellness zariadení a neustáleho sledovania potrieb zákazníkov.

Infrasauna, Infrakabína

Infra saunovanie je moderným typom saunovania, ktoré sa šíri vďaka svojim pozitívnym vplyvom na zdravie človeka. Dnes je prakticky bežnou požiadavkou akéhokoľvek zákazníka a to s dôvodu, že pozitívne zdravotné účinky saunovania v infrasaune sú už všeobecne známe a dokázateľné. Podobne ako suchá sauna i infrakabína sa stáva bežným štandardom rodinných domov a bytov i vďaka menším rozmerom, keďže saunový proces v infrasaune sa realizuje po sediačky.

Čo je infrasauna ?

Infra sauna je väčšinou jednomiestna, dvojmiestna alebo trojmiestna kabína v ktorej sú logickým spôsobom umiestnené saunové lavice, operadlá, rošt, infračervené žiariče rôznych vyhotovení a typov, ovládanie infrasauny, osvetlenie, ozvučenie a rôzne dizajnové doplnky. V infrasaune je nutné zabezpečiť čerstvý vzduch pasívnym spôsobom. Je dôležité v spolupráci s dodávateľom vybrať tie najvhodnejšie materiály a konštrukčné prvky infrasauny a jej technológie pre jej výrobu vzhľadom na životnosť, bezpečnosť, hygienu a príjemné pocity počas saunovania v infračervenom spektre.